Edukacja

Speeq w nowej odsłonie!

Znajomość języków obcych to bardzo pożądana umiejętność. Warto je znać nie tylko ze względu na potrzebę porozumiewania się podczas zagranicznych wycieczek. Zdolność komunikacji z zagranicznymi filiami firmy to umiejętność, która znacznie poprawia naszą pozycję na rynku pracy. Tych korzyści jest o wiele więcej, ale zanim dojdziemy do efektów, trzeba przejść przez żmudną, trudną i długą drogę zwaną – nauka. Ale czy na pewno?

Z pomocą przychodzi Speeq. Zupełnie nowa odsłona niezwykle popularnej aplikacji, która z pewnością przyczyni się do zwiększenia naszej efektywności i przybliży nas do upragnionych rezultatów.

Speeq to wspaniała aplikacja do nauki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Dostępne są wszystkie poziomy nauki. Od podstaw, przez średniozaawansowane, aż do słownictwa związanego ze światem biznesu. Już po pierwszym uruchomieniu musimy podjąć decyzje którego języka i na jakim poziomie chcielibyśmy się nauczyć. Pierwszy kurs jest darmowy, za kolejne trzeba zapłacić.

Nowa odsłona kursu jest podzielona na trzy części: zapamiętywanie, pisanie, oraz słuchanie. Aplikacja będzie nam uporczywie pokazywała dane słówko do czasu, gdy „przekonamy” ją, że zarówno pisownia jak i jej znaczenie nie jest nam obce. Ogromną zaletą jest brak zasad gramatycznych. Uczymy się wyrażeń za pomocą przykładów, nie formułek.

Kto będzie pamiętał, by każdego dnia znaleźć czas na naukę?

A po co? Aplikacja nie da nam o sobie zapomnieć. Dzięki opcji ustawienia przypomnień, na pewno trudniej będzie by wyleciało nam to z głowy.

2016-05-25 22.57.33

A skoro już o pamięci mowa, warto wspomnieć o kotwicach pamięciowych. Kolejna złota metoda nauki języków. Polega na tworzeniu zdań zawierających dane słówko, które będą nam ułatwiały zapamiętanie jego znaczenia. Nie musimy sami wymyślać chwytliwych zdań. Inni zrobią to za nas! Dostępnych jest wiele niezwykle ciekawych kotwic, każdy znajdzie coś dla siebie.

CO NOWEGO?

Rzuciła mi się w oczy dodatkowa opcja tworzenia własnych kart. Teraz Speeq może powoli zastępować qeezlet.


ZALETY

  • Intuicyjny interfejs
  • Kotwice
  • Dodawanie własnych kart
  • Wspaniałe audio
  • Funkcja przypomnień
  • Język polski

WADY

Szukam…

Poprzednia wersja sprawiała wrażenie doskonałej, a jednak – udało się doprowadzić Speeq do perfekcji. Znajdą się wśród Was tacy, którzy jeszcze o niej nie słyszeli?


Kategoria: Edukacja
Cena: Darmowa
Język: Polski
Wielkość: 45MB
Wersja: 3.0.2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s